Lekarz prowadzący

Zakres usług

– konsultacje ginekologiczne
– prowadzenie ciąży
– badanie cytologiczne
– usg ginekologiczne
– usg położnicze
– usg piersi

Koszt wizyty

– konsultacja ginekologiczna 250zł
– konsultacja ginekologiczna + usg piersi 300zł

  • cytologia na szkiełku 20zł
  • cytologia surePath 120zł

Może zainteresować Cię również

Ginekolog Kalisz

Aby utrzymać dobry stan zdrowia, należy przynajmniej raz w roku odwiedzać ginekologa. W trakcie kontroli specjalista wykonuje USG piersi oraz okolic intymnych. Do  istotnych elementów zalicza się również cytologia. Kalisz to obszar słynący z wysokiej jakości opieki medycznej. Na uwagę zasługuje nasz ośrodek, ponieważ placówka, którą prowadzimy, słynie nie tylko z wykwalifikowanego personelu, ale również z nowoczesnego sprzętu pozwalającego na precyzyjne leczenie.

Czytaj więcej

W naszej poradni, zlokalizowanej w mieście Kalisz, przyjmujemy osoby w różnym wieku. Pomagamy zarówno pacjentkom w okresie dojrzewania, jak i starszym kobietom. Prowadzimy panie w ciąży i w czasie połogu. Zapewniamy także opiekę osobom cierpiącym na przewlekłe schorzenia jak np. zespół policystycznych jajników lub endometrioza. Leczymy także zaburzenia związane z nieregularnym miesiączkowaniem. Jeśli szukają Państwo fachowej diagnostyki warto wybrać się do specjalisty, jakim jest ginekolog z Kalisza – prywatnie w doskonale wyposażonym gabinecie.

Ginekolog w Kaliszu – jakie badania możesz zrealizować?

Świadczymy kompleksowe usługi – udzielamy konsultacji, ale także realizujemy niezbędne badania. Dbamy też o profilaktykę, gdyż zdajemy sobie sprawę, że im wcześniej wykryte choroby, tym szybsza i efektywniejsza terapia. Dotyczy to w szczególności problemów onkologicznych. Oprócz tego w naszej klinice w najbliższym czasie będzie dostępny aparat do KTG, który pozwala lekarzowi na monitorowanie pracy serca płodu oraz częstotliwości skurczowej macicy. To nowoczesne urządzenie, którego działanie będziemy udostępniać na życzenie naszych pacjentów. Ginekolog, z którym współpracujemy, dysponuje wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W swojej karierze miała do czynienia z wieloma przypadkami, co pozwala jej na wdrożenie skutecznej kuracji.

Zachęcamy do wyboru naszej pani ginekolog. Kalisz to obszar, w którym działamy. Informujemy, że lekarz ginekolog w naszej placówce będzie przyjmował od 02.03.2020 r. Rejestracji można dokonywać telefonicznie lub online.