Lekarz prowadzący

Zakres usług

– konsultacje z zakresu alergologii dzieci i dorosłych
– Interpretacja badań w zakresie alergii pokarmowych
– Interpretacja badań w zakresie alergii kontaktowych
– Interpretacja badań w zakresie alergii wziewnych
– diagnozowanie chorób alergologicznych i pulmunologicznych 

Koszt wizyty

– konsultacja alergologiczna: 220zł
– spirometria: 40zł 
– ustnik do spirometr: 10zł
– konsultacja alergologiczna + test płatkowy (plaster True Test -36 alergenów zakładany dwa dni przed wizytą) – 600zł
– konsultacja alergologiczna + test skórny – 220zł + 10zł/1 alergen
– testy alergiczne z krwi (pobierane z palca lub z żyły pacjenta) według cennika laboratorium.

Badania z krwi pacjenta pobierane są w punkcie pobrań KidsClinic Pn-Pt w godzinach 7:00 – 10:20

Wykaz badań

Może zainteresować Cię również

Alergolog Kalisz

Kids Clinic alergolog – Kalisz 

W Kids Clinic jedną z dziedzin, w których się specjalizujemy, jest alergologia. Kalisz to miejsce, na którego terenie przyjmujemy. Ponieważ doskonale znamy się na zakresie swojej dziedziny, na wpisane w wyszukiwarkę hasło „dobry alergolog Kalisz” wyskakuje między innymi właśnie Kids Clinic, które jest miejscem leczenia dla całych rodzin – zarówno dzieci, jak i dorosłych. W naszej klinice pracują wyłącznie doświadczeni lekarze, którzy pomagają rocznie setkom Pacjentów.

Czytaj więcej

Alergolog Kalisz – prywatnie

Alergolog, Kalisz, prywatnie – jeśli interesują Cię te trzy rzeczy, to jesteś w doskonałym miejscu. Główną zaletą wyboru prywatnej opieki medycznej są krótkie terminy oczekiwania oraz duża dostępność specjalistów. Większa dostępność skutkuje łatwiejszym i szybszym przejściem przez proces leczniczy. Zanim przystąpi się do leczenia, Pacjenta musi zobaczyć alergolog. Kalisz to dobre miasto na jego znalezienie, a dzięki możliwości rejestracji telefonicznej, nie będziesz długo męczyć się z alergią. Wystarczy skontaktować się z lekarzem specjalistą!

Gdzie znajduje się dobry alergolog? Kalisz

Rozpoznawaniem alergii na pyłki, sierść, kurz czy roztocza zajmuje się alergolog. Kalisz to lokalizacja, w której znajdziesz świetnych specjalistów w klinice Kids Clinic. Specjalista przeprowadzi szczegółowy wywiad z Pacjentem, zapyta o codzienne nawyki oraz zleci wykonanie potrzebnych badań. W późniejszym czasie postara się zaproponować adekwatne leczenie. W naszej klinice znajdziesz między innymi:

– otwartych na Pacjentów lekarzy, którzy swoją pracę traktują jak pasję,
– doskonałe zaplecze technologiczne, różne rodzaje testów alergicznych i duży zakres leczonych chorób,
– szeroki wybór badań diagnostycznych, które mogą zostać wykonane na miejscu,
– praktycznie każdy rodzaj odczulania – jadem owadów, pyłkami roślin czy substancjami produkowanymi przez roztocza. 

Czym zajmuje się alergologia? Kalisz Kids Clinic

Lekarze ze specjalizacją w dziedzinie alergologii proponują adekwatne postępowanie w przypadku alergii, która może objawiać się kaszlem, katarem, nudnościami, swędzeniem w gardle, łzawieniem oczu czy miejscowym podrażnieniem skóry. Wyróżniamy alergeny skórne, wziewne i pokarmowe. Często reakcję alergiczną powodują także przyjmowane przez Pacjenta leki. Alergolog zajmuje się nie tylko leczeniem alergii, astmy i chorób alergicznych, ale również powikłań po nich takich jak zapalenie spojówek czy zatok.

Poradnia alergologiczna Kalisz Kids Clinic

W naszej klinice wykonasz między innymi testy skórne, wydechowe czy płatkowe. Pobieramy również krew do badań i dbamy o jak najwyższy poziom komfortu u każdego Pacjenta. Przeprowadzamy szeroko zakrojoną diagnostykę, a w dalszej kolejności dobieramy odpowiednią farmakologię lub decydujemy się na wykonanie odczulania. Szybkie terminy, wykwalifikowana kadra, dobre ceny i wyrozumiałość to cechy, dla których warto się u nas pojawić. Potrzebna Ci poradnia alergologiczna? Kalisz to miejsce, w którym mieszkasz? Zapraszamy!