Lekarz prowadzący

Zakres usług

– Diagnozowanie i leczenie schorzeń dermatologicznych u dzieci i dorosłych 
– Dermatoskopia:
• znamion barwnikowych
• pieprzyków
• niebarwnikowych
• plam soczewicowatych
• przebarwień skóry
– Kriochirurgia : metoda krioterapii polegająca na miejscowym, kontrolowanym niszczeniu chorych lub przerośniętych tkanek za pomocą azotu

Koszt wizyty

– konsultacja dermatologiczna 220zł
– konsultacja dermatologiczna + badanie dermatoskopem 250zł
– konsultacja dermatologiczna + kriochirurgia 300zł

Może zainteresować Cię również

Dermatolog Kalisz

Jeżeli borykają się Państwo ze schorzeniami skóry, szeroką wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie służy nasz dermatolog Kalisz to miasto, w którym przyjmuje pacjentów dorosłych oraz dzieci. Serdecznie zapraszamy do umówienia się na wizytę. 

Wykwalifikowany dermatolog Kalisz

Do zespołu Centrum Zdrowia Kids Clinic należy dermatolog z doświadczeniem i wiedzą zdobytą w placówkach w Polsce i za granicą (w Budapeszcie, Izraelu, oraz Australii). W zakres świadczonych przez niego usług wchodzi diagnostyka oraz leczenie chorób dermatologicznych u osób w każdym wieku. Zapewnia pomoc ludziom zamieszkującym Kalisz oraz okoliczne miejscowości.

Czytaj więcej

Będący członkiem kadry dermatolog zajmuje się m.in. badaniami znamion niebarwnikowych oraz barwnikowych (tzw. pieprzyków). Analizuje zmiany skórne w trakcie zabiegu dermatoskopii, dzięki użyciu specjalistycznych narzędzi może ocenić znamię w powiększeniu i rozpoznać jej charakter.

Jeśli zauważyli Państwo u siebie niepokojącą zmianę skórną, zachęcamy do ustalenia terminu spotkania z lekarzem i odwiedzin Kalisza. Do zabiegów przeprowadzanych przez specjalistę należy też kriochirurgia, dzięki której można w sposób kontrolowany niszczyć i usuwać tkankę chorą lub przerośniętą. Niska temperatura zapewnia bezpieczeństwo całej procedury.

Dermatolog Kalisz prywatnie

W naszym Centrum oferujemy profesjonalną opiekę pacjentom w ramach usług wykonywanych komercyjnie (prywatnie). Osobom, które chciałyby zarejestrować się na wizytę w gabinecie dermatologa, zapewniamy krótkie terminy.