Lekarz prowadzący

Zakres usług 

– konsultacje ginekologiczne
– konsultacje z ginekologii wieku rozwojowego
– badanie cytologiczne
– usg ginekologiczne
– usg położnicze
– usg piersi

Koszty wizyty

– Konsultacja ginekologiczna: 200zł
– cytologia 20zł
– cytologia surePatch 120zł

Może zainteresować Cię również

Ginekolog dziecięcy Kalisz

W Klinice Kids Clinic staramy się pomagać wszystkim pacjentkom poprzez konsultację i prowadzenie osób małoletnich w zakresie problemów w obrębie narządów rodnych i dojrzewania. Poradnia, w której przyjmuje ginekolog dziecięcy, znajduje się w Kaliszu, w nowocześnie wyposażonym budynku. Specjalista z tej dziedziny to osoba posiadająca nie tylko wykształcenie medyczne, ale również pełna empatii, która ułatwia znalezienie nici porozumienia w tak delikatnej kwestii. Wykonuje on podstawowe badanie ginekologiczne.

Czytaj więcej

Czym zajmuje się ginekolog dziecięcy?

Specjaliści zatrudnieni w Kids Clinic przyjmują pacjentki do 18. roku życia, zarówno zdrowe, jak i borykające się z problemami kobiecej natury, czy też w ciąży. Najczęściej do lekarza rodzice dzieci zgłaszają się w przypadku zaobserwowania u dziewczynki kłopotów związanych z narządami rodnymi bądź dojrzewaniem płciowym. W zakresie usług ginekologa dziecięcego, który pracuje w takiej poradni znajdują się:

  • USG piersi,
  • USG położnicze i ginekologiczne,
  • badanie cytologiczne,
  • ginekologia wieku rozwojowego,
  • ginekologia ogólna.

Objawy, z którymi należy zgłosić się do lekarza ginekologa, to przede wszystkim bolesne, obfite miesiączki, upławy, nawracające dolegliwości układu moczowego, brak menstruacji, zaburzenia rozwoju sutków, wady wrodzone żeńskich narządów płciowych, brak miesiączki do około 16. r.ż., planowanie współżycia płciowego, lub jakiekolwiek inne niepokojące symptomy.

Jak wygląda badanie ginekologiczne u dzieci?

W budynku Kids Clinic pomagamy pacjentkom w zakresie konsultacji, diagnostyki oraz leczenia. Poradnia ginekologiczna dziecięca w Kaliszu to miejsce, w którym bez skierowania można umówić się na wizytę prywatną do ginekologa.  Z oferty kliniki mogą skorzystać również mieszkańcy pobliskich miejscowości, takich jak: Pleszew, Ostrów Wielkopolski, Turek, Jarocin, Sieradz czy Konin. Z uwagi na wiek osób trafiających do gabinetu ginekologa, a także ich wrażliwość, badania wykonuje się w obecności opiekunów, przy zachowaniu maksymalnej ostrożności oraz delikatności, najczęściej bez wziernikowania.

Kiedy warto udać się do ginekologa dziecięcego?

Dostęp kliniki prywatnej może znacząco skrócić czas oczekiwania na wdrożenie niezbędnego leczenia, tak istotnego w przypadku intymnych kobiecych kwestii. Skierowanie od lekarza rodzinnego w poradni Kids Clinic nie jest wymagane, co sprawia, że nasze pacjentki mogą zgłosić się na konsultację już w pierwszym możliwym terminie. Ginekolog dziecięcy to lekarz, który pomaga dziewczętom zrozumieć procesy zachodzące w ich ciele i lepiej przygotować się na nadejście dorosłości, a także związanego z tym współżycia płciowego oraz rodzenia dzieci. Poprzez kontakt telefoniczny można umówić najbliższy termin i godzinę wizyty.