Zakres usług

Konsultacje, diagnostyka oraz leczenie ostrych i przewlekłych chorób uszu, nosa i gardła, między innymi:
– krwawienie z nosa,
– usuwanie ciał obcych,
– niedrożność nosa,
– niedosłuch.

Badanie laryngologiczne za pomocą szpatułki wyposażonej w kamerę wideo, i wideootoskopu.

Koszt wizyty

– konsultacja laryngologiczna 180 zł

Może zainteresować Cię również

Laryngolog Kalisz

Laryngolog Kalisz 

Laryngolog to specjalista, który zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób narządów głowy i szyi – uszu, nosa, krtani, gardła, oskrzeli, a także tchawicy. Wszystkie osoby zmagające się z tego typu dolegliwościami powinny zwrócić się po pomoc do specjalisty, jakim jest laryngolog Kalisz oferuje miejsca, w których mogą Państwo skonsultować swój problem zdrowotny. W Centrum Zdrowia Kids Clinic, które znajduje się w dobrej lokalizacji na ternie Kalisza, prężnie działa poradnia otolaryngologiczna dla dorosłych.

Czytaj więcej

Naszym pacjentom od lat zapewniamy prywatną opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie. W naszym gabinecie lekarz laryngolog wykonuje badanie za pomocą szpatułki wyposażonej w kamerę wideo i wideootoskopu. Leczymy również niedosłuch i inne schorzenia laryngologiczne. Jeśli poszukiwany jest przez Państwa działający na terenie wielkopolski laryngolog Kalisz prywatnie gwarantuje możliwość znalezienia dobrej kliniki. Ponadto Centrum Zdrowia Kids Clinic zapewnia krótki czas oczekiwania na wizytę oraz indywidualne podejście do każdego z pacjentów.

W przypadku nieustających problemów ze słuchem bądź z gardłem pomocy udzieli jedynie otolaryngolog Kalisz to miejsce, w którym znajdą Państwo medyczne wsparcie. Nie można zwlekać z żadnymi naprzykrzającymi się dolegliwościami, żeby nie doprowadzić do stanu zapalnego ucha, gardła czy krtani. Zachęcamy do zapisywania się do specjalisty laryngologa poprzez formularz rejestracyjny online.