Blog

kids-clinic-temp

Jak dbamy o bezpieczeństwo w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

1. Każdy gabinet, oraz poczekalnia wyposażone są w oczyszczacze powietrza, skuteczne w walce z wirusami. Poprzez zastosowanie w nich filtrów HEPA klasy H13, które wychwytują z powietrza chorobotwórcze wirusy, bakterie, komórki grzybów, roztocza, pyłki i wiele innych. Dodatkowo w ostatnim etapie filtracji zastosowano lampę UV która promieniuje światło UV-C a to ono odpowiada za najskuteczniejsze niszczenie struktur organicznych DNA i RNA bakterii i wirusów.

2. Przed wejściem do przychodni każdy pacjent ma mierzoną temperaturę, osoby powyżej 37 stopni, niestety nie są obsługiwane, a termin wizyty jest przekładany.

3. Przy wejściu każdy pacjent jest zobowiązany do założenia maseczki, zakrywającej usta, nos oraz dezynfekcji rąk, a dzięki zastosowaniu bezdotykowego aplikatora, pacjenci nie są narażeni na kontakt z powierzchnią wielorazowego użytku. Pacjenci wchodzą do gabinetów pojedynczo jeżeli jest to pacjent niepełnoletni, tylko z jednym opiekunem.

4. Każdy pacjent jest umawiany na dokładną godzinę przyjęcia, a w poczekalni mogą być maksymalnie 3 osoby, 1 na 7 m2.

5. Pacjenci czekający na wizytę u specjalisty lub do punktu pobrań laboratorium, proszeni są o oczekiwanie w samochodach na prywatnym parkingu przychodni, Pani z Rejestracji zawsze poprosi gdy będzie ich kolej na wizytę.

6. Na każdym biurku w gabinetach lekarskich, zastosowaliśmy pleksy o grubości 5mm, które skutecznie hamują rozprzestrzenianie się wirusów podczas komunikacji Pacjent-Lekarz.

7. Po każdym pacjencie każdy gabinet jest dezynfekowany odpowiednimi środkami czystości.

8. Powierzchnie wspólne oraz klamki dezynfekujemy kilka razy dziennie.

9. Nasi pracownicy cyklicznie są poddawani testom na obecność wirusa sars-cov-2.

Beziemy się starać by by dać Państwu poczucie bezpieczeństwa w naszej przychodni, w tym trudnym dla wszystkich okresie, Mamy nadzieje że wspólnie zdołamy bezpiecznie i w pełnym zdrowiu przetrwać czas zagrożenia epidemiologicznego.

Zapraszamy do polubienia naszego profilu oraz regularnych odwiedzin aby być na bieżąco.

Koszyk