fbpx

Blog

Zapraszamy na badanie stóp przy pomocy MATY TENSOMETRYCZNEJ

Zapraszamy na badanie stóp przy pomocy MATY TENSOMETRYCZNEJ

O tym jak ważny jest prawidłowy chód i właściwa biomechanika wie każdy, kto zmaga się z bolesnymi konsekwencjami wad stóp jak również troszczy się o poprawny rozwój stóp swojego Dziecka aby uniknąć kłopotów w przyszłości. Przychodnia KidsClinic sc przy współpracy z firmą Medi Polska, przeprowadzą w bezpieczny sposób z zachowaniem środków ochrony profesjonalne badanie na najwyższej klasy sprzęcie diagnostycznym i przygotują indywidualną wkładkę, która jest elementem terapii przez co nie jest jednorazową korekcją a produktem, który dopasowuje się do postępów Pacjenta przez kilka miesięcy.

Sprawdź jak działa system trzpieni wkładek igli, któremu zaufali Profesjonaliści

Badanie stóp na macie tensometrycznej:

  1. Badanie przeznaczone jest dla dzieci np. Z płaskostopiem, z koślawością lub szpotawością stóp.
  2. Dla osób starszych, u których występują modzele, obciążenie dużego palucha – haluksy.
  3. Dla sportowców- zawodowców, jak i amatorów.

Możliwości diagnostyki stóp jest wiele a jedną z nich jest Mata tensometryczna  czyli nowoczesne i profesjonalne urządzenie do diagnostyki analizujące, którą częścią stopy badany mocniej naciska na płaszczyznę podparcia dając możliwość badania statycznego i dynamicznego. Efekt to coś więcej niż „kolorowe obrazki” stóp. Informacje jakie można odczytać z wyniku to m.in. równowaga w badaniu statycznym, dynamiczny rozkład nacisku, detekcja i analiza środka ciężkości.

Zapraszamy w miesiącu Listopad 2020, do Kidsclinic sc na pełne badanie wady postawy  oraz stóp przy użyciu maty tensomotorycznej. Badanie stóp również przeznaczone dla osób dorosłych.

  • Koszt pełnego badania (stopy i wady postawy) 100zł.
  • Możliwość zakupu wkładek igli – koszt 330zł

Zapraszamy do rejestracji telefonicznej 510935395.

Zapraszamy do polubienia naszego profilu oraz regularnych odwiedzin aby być na bieżąco.

Koszyk